2019-12-13, penktadienis, 10:07.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:16.

Be Šarūno Vingelio rungtyniavusiam „Zanavykui” nepavyko trečią kartą šiame sezone nugalėti Marijampolės

Šakių „Zanavykas” sužaidė dar vienas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai Suvalkijos derbyje vertėsi be savo lyderio – Šarūno Vingelio pagalbos ir po dramatiškos rungtynių pabaigos 72:73 (19:26, 16:18, 21:19, 16:10) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai”.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo sėkmingai 5:2, tačiau netrukus marijampoliečiai išsiveržė į priekį 5:6. Nors svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau Marijaus Užupio taiklūs metimai puolime neleido jiems dar labiau nutolti – 19:26.

Antrajame kėlinyje svečiai ir vėl rungtyniavo užtikrinčiau bei įgijo dviženklį pranašumą 30:42. Likusį laiką vaizdas aikštėje ir toliau nesikeitė bei abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje degant įtikinamai marijampoliečių persvarai – 35:44.

Trečiajame kėlinyje šakiečiai spaudė savo varžovus, o po taiklaus Šarūno Beniušio dvitaškio likus žaisti tris minutes deficitas ištirpo iki vos vieno taško 51:52. Čia pat svečiai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir vėl atitolo 51:58. Nors likus žaisti pusę minutės Marijus Užupis smeigė tritaškį 56:60, tačiau tuo pačiu atsakė ir aidint ketvirčio sirenai Paulius Kleiza – 56:63.

Ketvirtajame kėlinyje Šakių komandos krepšininkai nekėlė baltos vėliavos ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo lygus 67:67. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei Paulius Petrilevičius realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir vėl išvedė svečius į priekį 72:73. Nors lemiamu metu šakiečiai apsigynė nuo dar vienos varžovų atakos ir likus žaisti 10 sekundžių turėjo kamuolį savo rankose, tačiau suklydo ir buvo priversti po dramatiškos rungtynių pabaigos pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos” pranašumą – 72:73.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 24 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 11 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 16 naud. bal.), Justas Nausėdas – 9, Taurantas Tamošiūnas – 8, Paulius Malašauskas (3/3 dvit., 8 rez. perd., 16 naud. bal.) ir Paulius Beliavičius po 7.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga”: Paulius Petrilevičius – 19 (7/11 dvit., 7 išpr. varž. pražangos, 22 naud. bal.), Paulius Abramavičius – 12, Paulius Kleiza – 10, Ignas Labutis, Maksim Shustau ir Rokas Čepanonis – po 9.