2020-07-03, penktadienis, 16:57.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Diskutuota jaunimo reikalais

2015-10-22, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Diskutuota jaunimo reikalais

Spalio 20-tąją dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo konferencijų salėje vyko atvira diskusija versliam ir iniciatyviam jaunimui: „Ko reikia, kad geriausiems savo srities specialistams Marijampolės regionas būtų patraukliausia vieta gyventi, mokytis ir kurti nuosavą verslą?“

 

 

 


Diskusija siekė motyvuoti bei ugdyti jaunimo verslumo gebėjimus, saviraiškos galimybes, ir tokiu būdu įtraukti regiono jaunus, ambicingus ir apie ateitį galvojančius jaunuolius, brandinti  versulmo idėjas ir siekti jas įgyvendinti lokaliai.

 

 

 

Sava patirtimi ir žiniomis dalinosi Kauno PPA rūmų Marijampolės filialo direktorė Veronika Senkutė ir Marijampolės Kolegijos tarptautinių studijų ir ryšių skyriaus vedėja Kristina Bilinskaitė.

 

 

Diskusijoje buvo aptariama bendravimo ir sėkmės istorijų pasidalinimo svarba su jaunimu, siekiant juos pastūmėti veikti ir palikti savąją komforto zoną kuriant savo verslą ir semiantis gyvenimiškos patirties. „Mano komforto zona yra mano nekomforto zona“, – savo šūkiu dalinosi V. Senkutė.

 

 

 

Susirinkusieji taip pat aptarė Marijampolės regiono perspektyvą bei esminius trikdžius siekiant jaunąją kartą mokytis, gyventi bei kurti nuosavą verslą regione. Jaunojo verslininko, baigusio studijas Marijampolės Kolegijoje klausimas dėl programų kokybės, dėstytojų bei studentų motyvacijos ir noro tobulėti sulaukė didelio dėmesio diskusijoje. Jaunuoliai pabrėžė mokomosios medžiagos atnaujinimą institucijoje ir kiekvieno studento bei dėstytojo asmenines savybes, kurios daro įtaką formuojant požiūrį į mokslą ir verslumo ateitį Marijampolės regione.

 

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas surengė šią diskusiją jaunimui norėdamas pažymėti lapkričio 13-tąją dieną švenčiamą profesinę verslo atstovų šventę – Verslo diena.

 

 

 

 

 Informaciją parengė
Marijampolės teritorinės darbo biržos savanorė
Dovilė Brusokaitė

 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt