2019-12-12, ketvirtadienis, 03:24.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:32, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:17.

Marijus Užupis: „Tai, jog šį sezoną esu gerokai patobulėjęs yra ilgo darbo rezultatas”

Marijus Užupis: „Tai, jog šį sezoną esu gerokai patobulėjęs yra ilgo darbo rezultatas”

„Zanavyko” ekipos gerbėjai turėjo unikalią progą užduoti savo klausimus jau trečiąjį sezoną iš eilės Šakių klubo gretose rungtyniaujančiam 197 cm. ūgio puolėjui – Marijui Užupiui.
 

- Šį sezoną esi gerokai patobulėjęs ir tapai vienu iš komandos lyderių. Ką gali pakomentuoti apie tai?

 

- Turbūt nenuėjo veltui bemiegės naktys žaidžiant Nba 2k15. (Šypsosi) Ne, tiesa sakant manau pagaliau pasirodė ilgo darbo rezultatas, vasaromis daug dirbdavau, taip pat du metus sportavau su Giedriumi Žibėnu, todėl manau, kad tai viską ir pasako. (Šypsosi) Taip pat radau vietą komandoje ir aikštelėje, įgavau pasitikėjimo, kai komandą paliko daug žaidėjų, gavau progą atsiskleisti ir parodyti, ką moku.

 

- Kaip manai, ko šiuo metu labiausiai trūksta „Zanavyko“ komandai žaidime?

 

- Atėjus naujiems žaidėjams mums trūksta tik susižaidimo ir tarpusavio supratimo. Manau šitas dalykas eigoje išsispręs ir parodysime, kaip mes galime žaisti.

 

- Ar esi gavęs kitų klubų pasiūlymų išvykti rungtyniauti kitur, bet ne Šakiuose? Kodėl likai „Zanavyko“ gretose?

 

- Taip, buvo keletas pasiūlymų, tačiau Šakiuose jaučiuosi geriau, kadangi arčiau yra namai, šeima, taip pat ir komandą paliko visi žaidėjai, tai reikėjo kažkam likti. (Šypsosi)

 

- Kas komandoje yra didžiausias pokštininkas?

 

- Vienareikšmiškai tai Justas Nausėdas, jis linksmina mus jau kelios savaitės. (Juokiasi) Justai, kada rytoj sportuojam? (Šysosi)

 

- Su kuriuo krepšininku ir komanda tau asmeniškai buvo sunkiausia grumtis šį sezoną? Kodėl?

 

- Na šiemet su visomis komandomis yra sunku žaisti, kadangi visi yra lygūs, bet turbūt išskirčiau Molėtų ekipą, o sunkiausia grumtis buvo su J. Kazakausku, kadangi jis yra tvirtas vyras. (Šypsosi)

 

- „Naujametiniame Mantingos taurės turnyre“ dalyvavai tritaškių konkurse, kai pakeitei dėl ligos pasitraukusį komandos draugą – Šarūną Vingelį. Kokius tikslus sau išsikėlei prieš dalyvavimą?

 

- Nesu geras tritaškių metikas, tad bijojau, kad galiu likti paskutinis ir nuvilti susirinkusius žiūrovus, tačiau gavosi atvirkščiai.

 

- Tai, kad krepšinio šventė vyko Šakiuose tau psichologiškai padėjo ar jautei vietinių žiūrovų spaudimą?

 

- Manau padėjo, nes salė tikrai yra pažįstama man, o su žiūrovų palaikymu tai buvo dar lengviau.

 

- Paskutiniu tritaškiu pirmajame etape patekai į finalą, o jame be didesnio vargo susidorojai su varžovu. Ką tau asmeniškai reiškia šis laimėjimas?

 

- Niekada nesu dalyvavęs tritaškių metimų konkurse, tačiau visada norėjau sudalyvauti. Man tai geras įvertinimas ir tai pridės daugiu pasitikėjimo savimi.

 

- Taip pat rungtyniauji ir Vytauto Didžiojo universiteto ekipos gretose. Kaip manai kokius  šansus turite šį sezoną LSKL čempionate ir kokius tikslus sau išsikėlėte?

 

- Su Vytauto Didžiojo universiteto komanda tikslai yra aukščiausi, o šansus turime tikrai didelius, kadangi komanda yra tikrai stipri, demonstruojame neblogą žaidimą. Jeigu viskas taip ir toliau, tai manau iškovosime aukštą vietą.

 

- Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvos sporto universitetas LSKL čempionato turnyrinėje lentelėje žygiuoja greta. Kaip manai kokia tai bus tarpusavio akistata, žinant, kad varžovų gretose rungtyniauja didžioji dalis „Zanavyko“ komandos draugų? Ar tai bus principinės rungtynės?

 

- Na man bus smagu pažaisti prieš savo komandos draugus, bet tikiuosi jie sugebės mums pasipriešinti, nes kitaip laukia neįdomios rungtynės.

 

- Ar daug sulauki dėmesio, kai grįžti į gimtąjį kraštą?

 

- Na dėmesio sulaukiu daugiausiai iš savojo miestelio žmonių, kas yra malonu. Būna iš vyresnių žmonių sulaukiu ir patarimų, kaip reikėtų žaisti, kas tikrai yra smagu, kai gali padiskutuoti apie krepšinį su savojo krašto žmonėmis. Na, bet kas susiję su panelėmis, autografais ir nuotraukomis, tai to tikrai trūksta. (Šypsosi)

 

- Kaip manai, ar sugebėtum apžaisti Roką Zymoną 1×1 krepšinio aikštelėje?

 

- Rokas yra rimtas vaikinas. Manau, jei žaistume su PlayStation, tai pasipriešinimo tikrai sulaukčiau. (Šypsosi)

 

- Už kiek parduotum savo varžybų marškinėlius?

 

- Na komandos vadovybė turi bėdų su aprangomis, tai parduoti negaliu. (Juokiasi) Vis dėlto po sezono ištikimam sirgaliui galiu ir padovanoti. (Šypsosi)

 

- Ką norėtum perduoti visiems gerbėjams ir skaitantiems interviu šiais 2015-iais metais?

 

- Visų pirma, norėčiau visus pasveikinti su šventėmis ir palinkėti, kad šie metai būtų geresni nei buvę. (Šypsosi) Taip pat noriu padėkoti gerbėjams, kad mus palaikote, mums tai yra svarbu. Tikiuosi likusioje sezono dalyje mus palaikysite dar stipriau, nes mes jums pažadame kovą iki paskutinių sekundžių ir įdomią sezono pabaigą. Taip pat norėčiau pasinaudoti šia proga ir perduoti linkėjimus Šarūnui Beniušiui ir savo draugei Augustei. (Šypsosi)

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai