2018-12-19, trečiadienis, 18:02.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Originaliausias festivalis lietuvoje – Lekėčių „Mėlynių festivalis“

2017-07-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Originaliausias festivalis lietuvoje – Lekėčių „Mėlynių festivalis“

Liepos 15 d. lekėtiškiai ir svečiai iš visos Lietuvos rinksis į kasmetinę Lekėčių miestelio, garsėjančio miškuose augančiais mėlynojais, gimtadienio šventę, kuri prieš trejus metus įgijo miestelio simbolio – „Mėlynių festivalio“ vardą.

 

Festivalis kasmet pritraukia apie 4000 lankytojų iš visos Lietuvos. Jo metu galima pamatyti ir įsigyti vienetinių rankų darbo gėrybių su mėlynėmis (arbatų, duonos, pyragų, ledų, uogienių, ledinukų, natūralių kosmetikos priemonių, hidrolatų, muilų, šiomis uogomis dažytų gaminių ir kt.), išbandyti tapymą mėlynių dažais ar pasigaminti įvairių meninių dirbinių.

 

Festivalio metu veiks mugė, pristatanti įvairius tautodailės dirbinius, vyks skaniausios uogienės rinkimai, sporto varžybos, profesionalaus meno parodos, meninės ir etninės edukacinės programos, linksmos pramogos ir atrakcionai.

 

Norintieji gali ragauti arba įsigyti tradicinių Lekėčių krašto šakočių ir užsirašyti į edukacinį šakočių kepimo užsiėmimą. Šventę vainikuos įspūdingi fejerverkai ir diskoteka.

 

Šventės organizatoriai atviri visiems  puoselėjantiems kūrybiškumą, nevaržomą išmonę, norintiems  įgyvendinti net pačias drąsiausias idėjas!

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?