2020-05-26, antradienis, 06:56.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 21:34, dienos ilgumas 16:40.

Pasaulio Zanavykų susibūrimas „Apkabink savo kraštą“

2018-06-19, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pasaulio Zanavykų susibūrimas „Apkabink savo kraštą“

2018 m. birželio 21 – 24 d., švenčiant Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Šakių kultūros centras kvies visus savo kraštiečius į Pasaulio Zanavykų susibūrimą „Apkabink savo kraštą“. Šakių kultūros centro iniciatyva organizuojamo didžiojo Zanavykų susibūrimo tikslas –  susitikti ir pabendrauti su kraštiečiais iš viso pasaulio, susikibti už rankų, pasidžiaugti savo unikalia lietuviška zanavykiška šnekta, savo tautinio kostiumo grožiu, pasimatyti su savo artimais žmonėmis ir  nepamiršti savo lietuviškų šaknų. 

 

Didysis pasaulio zanavykų susibūrimas „Apkabink savo kraštą“ – tai šventė, turinti kilnius tikslus bei siekianti palikti ne tik nepamirštamus įspūdžius, bet ir apčiuopiamas materijas, kurios dar ilgai primins apie Zanavykijoje vykstančius įspūdingus renginius.

 

Pagrindinis šventės suvenyras – APYRANKĖ su privilegijomis, kurią jau netrukus bus galima įsigyti Šakių kultūros centre, o artėjant didžiajam renginiui ir jo metu naudotis jos teikiamomis gėrybėmis. Šakių krašto verslininkai jau suka galvas, kokias privilegijas dovanos savo klientams, turintiems šventinę zanavykų susibūrimo apyrankę, o renginio organizatoriai, Šakių kultūros centras, taip pat stengiasi įprasminti šio suvenyro sklaidą tarp renginio dalyvių.

 

Šventinės apyrankės privilegijos:
garantuosime Jums vietą Šakių „Varpo“ mokyklos stadione, kur vyks įspūdingi pagrindiniai koncertai;
dalyvausite didžiajame zanavykų ŽAIDIME, kur galėsite laimėti daugybę prizų;
turėsite galimybę naudotis įvairiomis nuolaidomis ar akcijomis, kurios vyks šventinės savaitės ir renginio metu.
Įsigyk apyrankę ir būk šventės dalyvis su privilegijomis! 

 

Vaikai iki 7 metų į renginius bus įleidžiami nemokamai.


Šimtmečio Zanavykų šventę vainkuos tradicinės Joninės Sudargo piliakalniuose, kur savo pasirodymus, skirtus Dainų šventei “Vardan tos…”, dovanos Šakių rajono folkloro kolektyvai ir kiti atlikėjai. Turėsime ne tik nepakartojamą gamtos aplinką Nemuno pakrantėje, bet ir nepamirštamas linksmybes, kurios būtinos šiai vasaros švenčių karalienei – Joninėms!

 

Joninių šventę vainikuos Ryčio Cicino ir šokėjų grupės “Rokada” koncertas!

 

Šakių kultūros centro informacija


 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt