2020-08-13, ketvirtadienis, 00:46.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:52, leidžiasi 20:52, dienos ilgumas 15:i.

Pasieniečių šuo Džinas surado sveikatos problemų turėjusį vyrą

2018-05-09, paskelbė www.mano Šakiai.lt
Pasieniečių šuo Džinas surado sveikatos problemų turėjusį vyrą

Šakių rajono miške tarnybinis pasieniečių šuo Džinas sėkmingai surado dingusį sveikatos bėdų turintį vyrą.

 

Antradienį vakare į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečius kreipėsi vyras. Jis pranešė, jog dingo jo pažįstamas Šakių rajono gyventojas. Įtarta, kad sveikatos problemų turintis pradingėlis gali būti Sudargo miške.

 

Į nurodytą vietovę ties Šakių rajono Rėžgalių kaimu buvo iškviestas Rociškių užkardos kinologas su tarnybiniu belgu aviganiu Džinu. Keturkojis žmogaus paiešką pradėjo pamiškėje, ten, kur dingusysis matytas paskutinį kartą. Pėdsakus užuodęs Džinas greitai pasieniečius nuvedė apie kilometrą į miško tankmę. Po maždaug pusvalandį trukusios paieškos šuo Šakių rajono gyventoją rado miške.

 

Sąmoningas vyras perduotas iškviestai Šakių greitosios medicininės pagalbos brigadai, kuri jį išsivežė į gydymo įstaigą.

 

Devynerių metų belgų aviganis Džinas tarnyboje pasižymi ne pirmąsyk. Prieš penkerius metus jis miške susigrūmė su šernu, kuris vėliau puolė VSAT kinologą ir buvo nušautas vienu šūviu iš tarnybinio pistoleto. Šerno padarytus sužalojimus išsigydęs Džinas grįžo į tarnybą ir iškart tų pačių metų vasarą pasienyje su Rusija padėjo sulaikyti keturis kontrabandininkus. Vėliau šis belgų aviganis nesyk pasižymėjo ir susekdamas kontrabandininkus, ir įvairius pažeidėjus.

 

VSAT informacija

 


 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt