2019-12-13, penktadienis, 09:43.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:16.

Paulius Beliavičius: „Smagu sugrįžti į komandą, kurioje esi laukiamas ir reikalingas”

Paulius Beliavičius: „Smagu sugrįžti į komandą, kurioje esi laukiamas ir reikalingas”

Paulius Beliavičius į Šakių Zanavyką” sugrįžo gruodžio mėnesį ir komandoje vėl tapo vienu svarbiausių žaidėjų. 194 cm. ūgio gynėjas pasidalino savo mintimis tiek apie sugrįžimą į Šakius, rungtyniavimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), tiek apie praėjusios savaitės iškovotos pergalės ir patirto pralaimėjimo svarbiausias priežastis.
 

- Kaip jautiesi sugrįžęs į Šakių klubą?

 

Labai smagu sugrįžti į komandą, kurioje esi laukiamas ir reikalingas, jaučiuosi puikiai.

 

- Kokios pagrindinės priežastys nulėmė, kad palikai LKL rungtyniaujančius Mažeikius” ir sugrįžai rungtyniauti į Zanavyko” komandą?

 

- Pagrindinė priežastis buvo smarkiai sumažėjęs mano žaidimo laikas aikštelėje, pradėjome sunkiai rasti bendrą kalbą su Mažeikių klubo valdžia. Žaidi toje komandoje, kurioje esi patenkintas savo vaidmeniu bei bendra jos gera aplinka, todėl ir sugrįžau į Šakius.

 

- Palyginus su praėjusiu sezonu Šakių komandos sudėtyje įvyko nemažai permainų. Kaip greitai pavyko įsilieti į komandos žaidimą ir perprasti žaidimo stilių?

 

Manau į komandą įsiliejau gana greitai, treneris E. Nickus man yra gerai pažįstamas kaip ir komandos žaidimo stilius.

 

- Kuo skiriasi praėjusio sezono ir šio komanda?

 

Šių metų komanda yra gerokai jaunesnė nei praeitame sezone, todėl žaidimas yra ganėtinai greitesnis bei daugiau paremtas tolimų distancijų metimais.

 

- Kokį įspūdį palieka „Zanavyko“ ekipos vyriausiasis treneris – Edas Nickus?

 

Treneris Edas Nickus palieka tik geriausius įspūdžius. Tai gerai žinoma persona Lietuvos krepšinio padangėje, kuris išugdė daugybę aukščiausio lygio žaidėjų bei turintis daugybę apdovanojimų ir nepakeičiamos patirties.

 

- Po metų pertraukos vėl buvai sugrįžęs rungtyniauti į aukščiausią Lietuvos krepšinio lygą. Ką tau asmeniškai tai davė?

 

LKL suteikė dar daugiau krepšinio patirties ir daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

 

- Kokius didžiausius skirtumus įžvelgi tarp LKL ir NKL komandų? Nejaugi tikrai toks yra didelis skirtumas tarp šių lygų?

 

Manau skirtumas tarp LKL ir NKL yra gana nemažas, didžiausi skirtumai yra gynyba bei sprendimų priėmimo greitis tarp žaidėjų.

 

- Kokios buvo pagrindinės pergalės priežastys prieš vienvaldžius Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderius Vilniaus Perlo-MRU” atstovus?

 

Penktadienį pagrindinė pergalės priežastis buvo geras komandos pataikymas bei gynyboje kiek pristabdėme Vilniaus komandos lyderius.

 

- Ko labiausiai komandai pritrūko Suvalkijos derbyje?

 

Marijampolėje mums aiškiai pritrūko geresnės gynybos, nes praleisti 119 taškų į savo krepšį ir tikėtis pergalės būtų labai naivu.

 

- Iki NKL reguliariojo sezono pabaigos liko vos trys rungtynės. Kokia vieta klubą ir asmeniškai tave tenkintų jam pasibaigus?

 

Iki reguliaraus sezono pabaigos liko vos 3 rungtynės, būtų smagu pakilti iki 5 vietos.

 

- Ką norėtum perduoti visiems gerbėjams ir skaitantiems šį interviu?

 

Visiems norėčiau palinkėti, kad bent mūsų namų arenoje nebūtų nei vienos laisvos vietos tribūnose, tuomet pergalės skonio priešininkai tikrai nepajustų atvykę į vieningą Šakių miestą.

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai