2019-08-22, ketvirtadienis, 14:47.     Šiandien Šakiuose saulė teka 06:07, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:26.

Po „Zanavyko” kojomis krito NKL pirmenybių lyderiai

Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po daugiau nei dviejų savaičių pertraukos sužaidė dar vienas reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos ir atkaklios kovos 79:76 (20:24, 18:24, 17:15, 24:13) palaužė Molėtų „Ežerūną-Karį”.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo užtikrintai ir sužaidus keturias minutes atitolo 12:6. Varžovų stovykloje Saulius Kuzminskas puolime žaidė nesustabdomai, o po jo dar dviejų taškų svečiai jau išsiveržė į priekį 16:17. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Molėtų krepšininkai turėjo keturių taškų persvarą – 20:24.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova. Nors po taiklaus Pauliaus Malašausko baudos metimo rezultatas tapo lygus 38:38, tačiau per paskutines dvi minutes svečiai surengė spurtą 0-10 ir abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentėje jau degant Molėtų komandos dviženkliam pranašumui – 38:48.

Trečiąjį kėlinį šakiečiai pradėjo sėkmingai ir deficitas ištirpo iki šešių taškų, kas privertė „Ežerūno-Kario” vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės 47:53. Po jos svečiai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir vėl nutolo 47:59. Likusį laiką zanavykai ir toliau žaidė kantriai bei prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė aštuoni taškai – 55:63.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nekėlė baltos vėliavos ir po taiklaus Šarūno Vingelio dvitaškio likus žaisti keturias minutes deficitas ištirpo iki minimumo 69:70. Nors Evaldas Baniulis ėmęsis iniciatyvos vėl padidino svečių pranašumą 69:72, tačiau jau sekančios atakos metu Marijus Užupis smeigė tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus 72:72, o netrukus Paulius Beliavičius dvitaškiu išvedė šeimininkus  priekį 74:73. Lemiamu metu „Zanavyko” krepšininkai neklydo ir savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos nugalėjo „Ežerūną-Karį” rezultatu – 79:76.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Vingelis – 33 (13/18 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 33 naud. bal.), Paulius Malašauskas (3/3 dvit., 6 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Marijus Užupis (3/4 trit., 5 atk. kam., 18 naud. bal.) – po 11, Paulius Beliavičius – 9, Tomas Urbonas – 8 (3/4 dvit., 7 išpr. varž. pražangos, 15  naud. bal.)

Molėtų „Ežerūnas-Karys”: Evaldas Baniulis – 26 (7/11 baud. met., 6 atk. kam., 6 išpr. varž. pražangos, 21 naud. bal.), Saulius Kuzminskas – 15 (6/8 dvit.), Žygimantas Šeštokas – 12, Raimundas Ambrulaitis – 10.