2020-08-12, trečiadienis, 23:50.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:50, leidžiasi 20:54, dienos ilgumas 15:4.

Šakių „Zanavykas” ir Kauno BC „BOOM” bendradarbiauja žaidėjų ugdymo procese

Šakių „Zanavykas” ir Kauno BC „BOOM” bendradarbiauja žaidėjų ugdymo procese

Šakių „Zanavykas“ 2014/15 metų sezono pradžioje pradėjo bendradarbiauti su Regionų krepšinio lygos debiutante Kauno BC „Boom“ komanda. Bendradarbiavimo esmė – Šakių ekipoje (NKL) neįsitvirtinusiems žaidėjams sudaryti galimybes tobulėti BC „Boom” jaunimo krepšinio klube (RKL).
 

Iš Zanavyko į BC Boom

 

Gerokai prieš sezoną atsinaujinusioje „Zanavyko“ sudėtyje šiame sezone nepavyko įsitvirtinti trims krepšininkams. Pirmasis komandą paliko 19 metų 181 cm. ūgio gynėjas – Mantas Sadauskas, kuris iš viso suspėjo sužaisti šešias rungtynes. Jis aikštelėje vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 10 minučių, kuriose rinkdavo po 4,3 taško, atlikdavo 0,7 rezultatyvaus perdavimo.

 

Vėliau klubą paliko ir dar du krepšininkai. Tai 204 cm. ūgio puolėjas – Gediminas Juozapavičius, kuris taip ir nesuspėjo sužaisti nei vienų rungtynių ir devyniolikmetis 202 cm. ūgio puolėjas – Pijus Mykolaitis. Šis krepšininkas dar sezono pradžioje patyrė traumą, kuri jam sutrukdė įsitvirtinti Nacionalinėje krepšinio lygoje.

 

BC „Boom“ komanda šiems trims jauniems krepšininkams suteikė galimybę ne tik sustiprėti intensyviame treniruočių procese, tačiau taip pat ir tobulėti rungtyniaujant Regionų krepšinio lygoje.

 

Iš BC Boom į Zanavyką

 

Šakių „Zanavyko“ gretas lapkričio mėnesį papildė iki tol BC „Boom“ ekipoje rungtyniavęs ir kontraktą visam sezonui pasirašęs 188 cm. ūgio gynėjas – Artūras Lencevičius. Buvo nuspręsta, kad šiam krepšininkui daugiau galimybių tobulėti bus aukštesniame lygyje.

 

Nors šios dvi ekipos yra iš skirtingų miestų, tačiau tai nesutrukdo joms sėkmingai bendradarbiauti. Reikia tikėtis, kad ateityje ši partnerystė dar labiau sustiprės ir prisidės prie jaunų krepšininkų ugdymo Lietuvoje.

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt