2019-08-22, ketvirtadienis, 14:07.     Šiandien Šakiuose saulė teka 06:07, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:26.

Šakių „Zanavykas” savų žiūrovų akivaizdoje nukovė „Trakus”

Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidė priešpaskutines reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 86:76 (26:15, 27:20, 17:19, 16:22) nukovė „Trakus”.

Pirmąjį kėlinį šakiečiai pradėjo užtikrintai ir sužaidus tris minutes įgijo septynių taškų pranašumą 9:2. Svečių negelbėjo ir vyriausiojo trenerio paprašyta minutės pertraukėlė, kadangi po jos šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą 16:6. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė vienuolika taškų – 26:15.

Antrajame kėlinyje Simonas Lekys smeigė du tolimus metimus iš eilės ir sužaidus dvi minutes svečiai pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 29:23. Audringai susirinkusių sirgalių palaikomi Šakių krepšininkai atsakė galingu spurtu ir vėl nutolo 46:29. Paskutinėmis minutėmis šeimininkai žaidė drausmingai ir išsaugojo įgytą persvarą – 53:35.

Trečiajame kėlinyje Trakų krepšininkai pradėjo spausti varžovus ir sužaidus keturias minutes sumažino savo deficitą iki vos šešių taškų 55:49. Netrukus suvalkiečiai jausdami savų sirgalių palaikymą susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir vėl atstatė pranašumą 64:59, o prieš lemiamą ketvirtį ir toliau pirmavo užtikrintai – 70:54.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ir toliau kontroliavo rungtynių eigą 76:57. Lemiamomis akimirkomis Šakių „Zanavyko” krepšininkai žaidė užtikrintai ir savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę rezultatu – 86:76.

„Zanavyko” komanda dėkoja visiems sirgaliams už puikią atmosferą ir nuostabų palaikymą!

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 22 (3/5 dvit., 5/6 trit., 10 atk. kam., 31 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 20 (5/6 trit., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Justas Nausėdas – 19 (4/6 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam., 29 naud. bal.), Tomas Urbonas – 10 (5/6 dvit., 6 blokai, 15 naud. bal.)

Trakų „Trakai”: Dovis Bičkauskis (6 rez. perd., 18 naud. bal.) ir Domantas Pipiras (7/13 dvit., 13 naud. bal.) – po 15, Mindaugas Reminas – 13.