2020-08-15, šeštadienis, 04:01.     Šiandien Šakiuose saulė teka 05:56, leidžiasi 20:48, dienos ilgumas 14:52.

Šakiuose juoksis visa Lietuva

2019-05-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šakiuose juoksis visa Lietuva

Gegužės 19 d. 17 val.
Šakių kultūros centre
Humoro šventė JUOKIS-2019   
Naujas programas rodys  keturi humoro kolektyvai iš visų šalies regionų.
Koncerto trukmė 2 val.10 min. (su 10 min. pertrauka)
Bilieto kaina 5 eurai.

     


Gegužės 19 d., sekmadienį, 17 val. Šakių kultūros centre  vyks  humoro šventė  JUOKIS – 2019.  Naujas programas rodys  keturi humoro kolektyvai iš visų šalies regionų.

 


Aukštaitijai  atstovaus   garsioji  SPRANDŽINA  iš  Šeduvos  (vad. Izolina Stanulienė). Jie scenoje ieškos “Romantikos“ - juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo, iš bandymų bet kokia kaina pasiekti savo laimę.  Šeduviškiai  visada žavi temų aktualumu,  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

 


Žemaičių garbę gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Trys šaunūs vyrai programoje „Klauskite “Kanapio“ atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems, kvies į viską žvelgti linksmiau.       

 

                              
Dzūkai,  legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė), vaišins „Asorti“ - rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš  amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. Pernai atšventę 40-metį, “Dzyvai“  šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą išvysti šį puikų kolektyvą!

 


Suvalkietiško humoro dozę dovanos   satyros  teatras KANAPA  iš  Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė  Laima Mockevičienė), kuris  suks „ Laiko ratą “ - atgal į praeitį. Veikėjai  paklius net į Akmens amžių... Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria  raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.


   
Koncertą ves humoristas  Vaclovas  Vičius   iš Vilniaus, kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti neseniai išleistą V. Vičiaus  humoro knygutę “Parduodama“.  Juokimės kartu!

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt