2019-12-12, ketvirtadienis, 03:12.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:32, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:17.

Šarūnas Beniušis: „Esant progai visada stengiuosi ataką užbaigti efektingai”

Šarūnas Beniušis: „Esant progai visada stengiuosi ataką užbaigti efektingai”

Šakių „Zanavyko” oficialus portalas tęsia pažintį su ekipos krepšininkais. Šį kartą savo mintimis sutiko pasidalinti 206 cm. ūgio centras – Šarūnas Beniušis.
 

- Kada ir kaip pradėjai žaisti krepšinį? Kas buvo pirmasis treneris?

 

– Krepšinį pradėjau žaisti, kai man buvo 10 metų savo mokykloje, tada vykdavo krepšinio būreliai pas kūno kultūros mokytoją Voldemarą Kiną, o 13-os metų pradėjau sportuoti Mažeikių sporto mokykloje pas trenerį Algimantą Giedrą.

 

- Ar iki tol buvai save išbandęs kitose sporto šakose?

 

– Vaikystėje kaip ir daugumai vaikų teko išbandyti daug sporto šakų, tačiau pasirinkau krepšinį.

 

- Kodėl pasirinkai būtent krepšinį? Kas tave labiausiai žavi šioje sporto šakoje?

 

– Jau vaikystėje pasižymėjau dideliu ūgiu ir pabandžius šią sporto šaką „užsikabinau“, o krepšinyje mane labiausiai žavi laimėjimai ir greitas bei efektingas žaidimas.

 

- Kokios rungtynės tau yra įsimintiniausios per visą karjerą?

 

– Tai praėjusių metų rungtynės su „Lietuvos rytu”, kai tada turėjome neeilinę progą juos nugalėti, tačiau dėl prastai sužaistos rungtynių pabaigos, to padaryti nepavyko.

 

- Kaip įvertintum „Zanavyko” pirmąjį reguliariojo sezono etapą ir savo asmeninius rezultatus?

 

– Sezono pradžia tikrai nebuvo itin gera, tačiau antrajame rate mūsų žaidimas pagerėjo ir su kiekviena diena vis gerėja. O savęs asmeniškai nemėgstu vertinti, visada yra kur tobulėti.

 

- Kaip vertini klubo galimybes šį sezoną patekti į finalinį ketvertą?

 

– Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių, kaip žaisime tokie bus ir rezultatai, o džiugina tai, kad mūsų žaidimo kreivė kyla aukštyn.

 

- Kokį įspūdį palieka Šakių miestas, gerbėjai, sporto centras, kuriame rungtyniauji?

 

– Šakiai kaip miestas yra tikrai gražus ir jaukus, palieka malonius įspūdžius, turi nuostabų sporto centrą, o gerbėjai susirenkantys į rungtynes labai mums padeda, ypač jaunieji Šakių sirgaliai.

 

- Ne kartą tavo dėjimai rungtynių metu pateko į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitės gražiausių epizodų dešimtuką. Ką tau tai reiškia?

 

– Visada smagu užbaigti ataką efektingai ir esant progai visada tai stengiuosi padaryti, o patekimas į gražiausių epizodų dešimtuką nuteikia maloniai.

 

- Ar dėjimai rungtynių metu padeda užvesti komandą ir ar ji užveda patį tave?

 

– Be jokios abejonės taip, užsivedu tiek pats, tiek manau ir visa komanda bei sirgaliai.

 

- Įvardink tris svarbiausias savybes, kurias turėtų turėti pradedantysis krepšininkas? Kodėl?

 

– Tai būtų užsispyrimas, užsibrėžto tikslo siekimas ir noras būti geriausiu. Manau būtent šios savybės norint siekti krepšinio aukštumų yra vienos svarbiausių.

 

- Ar turi krepšininko idealą į kurį norėtum lygiuotis? Kodėl?

 

– Vieno krepšininko idealo neturiu, tačiau patinka universalūs krepšininkai, tokie kaip Dirkas Nowitzkis arba Mirza Teletovicius, kuris savo tolimais metimais varo į neviltį daugumą komandų.

 

- Kokia šiuo metu yra tavo mėgstamiausia daina?

 

– Neturiu kažkokios vienos dainos ar grupės, kuri man labai patiktų, tačiau turime komandos dainą, kuri visus maloniai nuteikia, tai Gabriel Valim – Piradinha. (Juokiasi)

 

- Koks yra tavo laisvalaikis? Ką mėgsti juo veikti?

 

– Sezono metu nėra labai daug laisvo laiko, tačiau kai jo būna stengiuosi grįžti namo pas tėvus ir draugus, žiūriu filmus ar kokį įdomų serialą. O vasara, kai laisvo laiko būna daugiau, mėgstu vakarus praleisti žvejodamas.

 

- Ar laisvu metu domiesi kitomis sporto šakomis?

 

– Taip, domiuosi futbolu, lauko tenisu, o kiekvienais metai laukiu prasidedančio Dakaro ralio, ne išimtis buvo ir šie metai.

 

- Ką norėtum perduoti visiems gerbėjams ir skaitantiems šį interviu?

 

– Visų pirma, norėčiau padėkoti visiems gerbėjams, kad palaiko mus ir stengsimės nenuvilti jų bei siekti kuo aukščiausių rezultatų šiame sezone.

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai