2019-08-22, ketvirtadienis, 14:40.     Šiandien Šakiuose saulė teka 06:07, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:26.

Šarūnas Vingelis pelnė 38 taškus, tačiau „Zanavykas” po dramatiškos kovos nusileido „Trakams”

„Trakų” riešutas Šakių „Zanavykui”  ir toliau išlieka neįkandamas. Edo Nickaus auklėtiniai jau trečią kartą šiame sezone po atkaklios kovos 88:86 (20:17, 28:26, 19:20, 21:23) turėjo pripažinti „Trakų” ekipos pranašumą. Jau antras rungtynes iš eilės suvalkiečiai vertėsi be Tomo Urbono pagalbos.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkaklia kova, o sužaidus penkias minutes švieslentėje degė lygus rezultatas 11:11. Nors po taiklaus Šarūno Vingelio tolimo metimo svečiai išsiveržė į priekį 14:17, tačiau per paskutines dvi minutes šeimininkai surengė spurtą 6-0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo trijų taškų persvarą – 20:17.

Antrąjį kėlinį Trakų krepšininkai pradėjo spurtu 8-0 ir sužaidus kiek daugiau nei vieną minutę pirmą kartą šiose rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą 28:17. Laiku paprašyta „Zanavyko” ekipos vyriausiojo trenerio – Edo Nickaus minutės pertraukėlė sustygiavo savo auklėtinių žaidimą, kurie vėl pradėjo alsuoti varžovams į nugarą – 48:43.

Trečiajame kėlinyje trakiečiai ir vėl nutolo 52:45. Čia pat Paulius Beliavičius pelnė šešis taškus, Marius Užupis ir Šarūnas Vingelis pridėjo po taiklų dvitaškį ir svečiai po ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį 52:55, kas privertė Trakų ekipos vyriausiąjį trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tik keturi taškai – 67:63.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai ir vėl greitai atstatė dviženklį pranašumą 73:63. Šakiečiai nekėlė baltos vėliavos ir po taiklaus Marijaus Užupio tritaškio dar kartą priartėjo prie varžovų 88:86. Lemiamu metu Mindaugas Reminas prametė abu baudos metimus, tačiau Tauranto Tamošiūno tolimas metimas, kuris galėjo išplėšti svečiams pergalę, skriejo pro šalį.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Vingelis – 38 (9/16 dvit., 6/9 trit., 7 atk. kam., 35 naud. bal.), Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis – po 15.

Trakų „Trakai”: Ignas Ramašauskas – 18 (9/11 dvit., 19 naud. bal.), Mindaugas Reminas – 15 (8 rez. perd., 16 naud. bal.), Dovis Bičkauskis – 14, Domantas Pipiras – 13 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 17 naud. bal.)