2020-07-09, ketvirtadienis, 02:24.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:55, leidžiasi 21:50, dienos ilgumas 16:54.

Šiuolaikiniai virtuvės baldai ir dizaino sprendimai

2019-06-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šiuolaikiniai virtuvės baldai ir dizaino sprendimai

Maisto ruošimas visada buvo gyvybiškai svarbus dalykas, bet, laikui bėgant, tai tapo ne tik svarbia veikla, bet ir stiliaus bei komforto dalimi. Žmonės ruošė maistą ant atviros ugnies daugybę metų, nes pirmosios viryklės pasirodė tik 18 amžiaus pabaigoje.

 


Šiandien, rodos, turime viską, apie ką kada nors galėjome pasvajoti. Tačiau technologijos vystosi kaip niekada greitai ir, dėl jūsų pačių patogumo, nuo jų nevalia atsilikti.


Tai kaip priimti modernius dizaino sprendimus ir kaip suprasti, kurie virtuvės baldai dera prie šiuolaikinių dizaino standartų?


Teisingas dizaino ir funkcionalumo derinys
Namuose nėra kito tokio funkcionalaus kambario, kaip virtuvė, todėl nepasikliaukite vien baldų dizainu – jų funkcionalumas yra ne mažiau svarbus, ypač mažose virtuvėse.


Įmontuojama įranga
Dideliais žingsniais tolstama nuo 20 amžiaus apkrauto virtuvės dizaino, kai daug įrangos, daug mygtukų ir daug rankenėlių buvo madinga. Šiomis dienomis dažniausiai pasirenkamas ir labai visų mėgstamas yra minimalistinis virtuvės dizainas, kas priveda prie įmontuojamos buitinės technikos.


Spintelėse įmontuota buitinė technika yra labai svarbi minimalistinio virtuvės dizaino dalis. Tai pastebi ir didžiausi technikos gamintojai, nes jų pasiūloje vis rečiau pastebimos atskirai pastatomos indaplovės, mikrobangų krosnelės, orkaitės.


Baras virtuvėje
Kalbame ne apie alkoholinių gėrimų lentynas, bet baro stalo imitaciją bei aukštas baro kėdes. Žinoma, baro imitacija virtuvėje populiari jau senokai, tačiau šiuo metu aktualios taip vadinamos „salos“.


Jos gali pasitarnauti kaip virtuviniai stalai, maisto ruošimo ar laisvalaikio erdvė. Tačiau būtina pabrėžti tai, kad tokios „salos“ užima nemažai vietos. Tai tinkamas sprendimas tik didelėms virtuvėms.Nerūdijančio plieno intarpai
Tai tendencija, kurią lengviau įgyvendinti nei jos išvengti. Pakaks slėpti visus elektroninius prietaisus ir techniką po medinėmis plokštėmis. Beveik visi buitinės technikos gamintojai naudoja nerūdijančio plieno detales išorėje ir deda daug pastangų į bendrą prietaisų dizainą. Galutinis rezultatas – solidi, moderni ir funkcionali dizaino detalė jūsų virtuvei.


Stilingi ir funkcionalūs virtuvės baldai – kas svarbiau?


Pradėkite nuo klausimo sau: kam jums reikalinga virtuvė? – gal namuose norite išlaikyti atitinkamą stilių ir virtuvės dizainas labai svarbus? Gal labai mėgstate gaminti ir virtuvėje praleisite daug laiko? O gal virtuvė jums reikalinga tik greitiems pusryčiams bei užkandžiui prieš miegą?


Žinodami atsakymą į šį klausimą, žinosite ir sau aktualius poreikius. Jeigu virtuvė labai maža, tada dizainą tenka stipriai derinti su funkcionalumu.


Galų gale, apsilankykite internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir pažiūrėkite, koks virtuvės baldų stilius jūsų virtuvei tiktų geriausiai.

 

Foto: Shutterstock.com

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt