2019-06-16, sekmadienis, 06:29.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

Spalio mėnesį Šakių rajone vyksta konteinerių keitimo darbai

2018-10-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Spalio mėnesį Šakių rajone vyksta konteinerių keitimo darbai

Šakių rajono savivaldybės ir Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) iniciatyva yra nuimami bendro naudojimo konteineriai, o vietoj jų gyventojams bus išdalinti individualūs buitinių atliekų konteineriai.
 

Tam, kad procesas būtų efektyvus ir konteinerių nuėmimo darbai – operatyvūs, bendrovė „Ecoservice" kviečia bendradarbiauti gyventojus, seniūnus ir seniūnaičius.
 

„Gyventojai, kurių gyvenamojoje vietoje buvo nuimti bendro naudojimo konteineriai, yra kviečiami kreiptis į MAATC su prašymu pastatyti individualų konteinerį. Gyventojai taip pat gali apsilankyti klientų aptarnavimo skyriuje adresu Sodų g. 15 Šakiuose arba telefonu (8 345) 51 030 ir el.paštu sakiai@maatc.lt.  Šitaip pakeitimas taps ir operatyvesnis – kartu dirbdami pasieksime ir geresnių, greitesnių rezultatų", – sako Lina Brazauskaitė, „Ecoservice" padalinio vadovė.
 

Bendrovė „Ecoservice", keletą metų teikusi paslaugas Vilkaviškyje ir Kazlų Rūdoje, gegužės 16 d. pradėjo dirbti ir Marijampolėje, Kalvarijoje bei Šakiuose – „Ecoservice" čia yra atsakinga už komunalinių atliekų surinkimą ir išvežimą bei didelių gabaritų atliekų surinkimą.
 

„Ecoservice" buitinių atliekų išvežimo grafikas didžiąjai daliai gyventojų, pradėjus teikti paslaugas, nepasikeitė. Tačiau bendrovė ragina gyventojus pasitikrinti grafikus Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) puslapyje: www.maatc.lt/atlieku-isvezimo-grafikai. Jei gyventojams kiltų klausimų dėl atliekų išvežimo, kviečiame skambinti nemokamu telefonu 8 800 54 113.

 


 

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai