2020-07-03, penktadienis, 17:13.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:49, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 17:5.

Vasarą tobulėjimui paskyręs Gytis Radzevičius ilsėjosi vos 10 dienų

2017-07-20, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Vasarą tobulėjimui paskyręs Gytis Radzevičius ilsėjosi vos 10 dienų

Ir toliau Šakių „Vyčio“ komandoje žaisiantis Gytis Radzevičius po sezono nusprendė laisvo laiko veltui nešvaistyti. Bronzinis „Vyčio“ sezonas baigėsi balandžio 17-ąją, nuo tada prabėgo trys mėnesiai, o 22-ejų metų 197 cm ūgio gynėjas ilsėjosi vos 10 dienų.

 

Vienas Šakių komandos lyderių tuoj pat po sezono persikėlė į sporto salę, vėliau dukart išvyko į turnyrus Kinijoje, o visą liepos mėnesį sportuoja Kaune, „UBE Talent“ stovykloje.

 

Į Kiniją krepšininkas dukart keliavo su kitais „Mezon-NKL“ pirmenybių žaidėjais. Dviejų savaičių trukmės išvykose jo atstovaujamos komandos iš viso dalyvavo 6 turnyruose, kuriuose laimėjo keturias antrąsias vietas ir kartą laimėjo turnyrą.

 

„Po sezono pabaigos apie savaitę laiko pasiilsėjau, o tuomet pradėjau asmeniškai sportuoti. Dirbau svarmenų salėje, išsimesdavau metimus, kadangi nenorėjau prarasti formos. Pirma išvyka į Kiniją buvo gegužės 12 dieną. Grįžus tris savaites dirbau dar stipriau ir birželio 15 dieną vėl į Kiniją dviem savaitėms išvykau.

 

Buvo geros sąlygos, geras rungtynių lygis, nemokamai apgyvendino, tad susigundžiau galimybe prisijungti. Vasarą sėdėti be sporto nelabai norisi. Turėdavome rytines treniruotes, prasimėtydavome, derinius pasitikrindavome. Dieną ilsėdavomės, o vakare rungtyniaudavome. Tuo metu laisvomis dienomis nuvykdavome kažką pamatyti, susipažinti su kultūra. Didelė šalis, yra ką pamatyti“, – kelionių įspūdžiais su svetaine „bcvytis.lt“ dalinosi G.Radzevičius.

 

Pirmoje išvykoje į Kiniją G.Radzevičius žaidė su tokiais vyresniais krepšininkais kaip Osvaldu Mačerniu, Ignu Razučiu, Gintautu Matuliu ir Laurynu Mikalausku, o antrajame turnyre dalyvavo su jaunesniais žaidėjais, tokiais kaip Denisu Krestininu, Mantu Kadzevičiumi, Gediminu Žalaliu, Nerijumi Barausku ir praėjusį sezoną „Vytyje“ žaidusiu Augustinu Jankaičiu.

 

„Man pačiam sekėsi neblogai, ypač antrojo turnyro metu. Tuomet ir treneris labiau pasitikėjo. Pirmojo turnyro metu labiau įėjau į formą, o antrame jau geriau sužaidžiau“, – kalbėjo G.Radzevičius.

 

Iš antrosios stovyklos Kinijoje G.Radzevičius grįžo birželio pabaigoje ir jau nuo liepos mėnesio kibo į darbus „UBE Talent“ stovykloje. Šioje jis prisijungė prie profesionalių krepšininkų grupės ir sportavo kartu su Lietuvos rinktinės kandidatais Roku Giedraičiu ir Evaldu Kairiu, kurie ruošiasi šalies nacionalinės komandos stovyklai.

 

„Treniruotės vyksta dukart per dieną po 2 valandas, tad tikrai yra nelengva. Kartu sportuoja nemažai krepšininkų, kai kurie vyrai atvažiavo ruoštis Lietuvos rinktinės stovyklai ir dabar jau išvyko, o aš sportuosiu iki liepos pabaigos“, – kalbėjo gynėjas.

 

G.Radzevičius teigia, kad taip vasaros planus susidėliojo dėl noro patobulėti individualiai, o artėjantį sezoną „Vytyje“ krepšininkas tikisi pamatyti darbo rezultatus.

 

„Esu gana jaunas, todėl reikia sportuoti, sunkiai dirbti ir tikėtis, kad darbas atsipirks. Reikėjo paaukoti vasarą, tačiau tikrai nesigailiu ir tikiuosi, jog sezonas bus sėkmingas bei rezultatai matysis. Tikiuosi pakilti į kuo aukštesnį lygį ir labiau padėti komandai“, – optimistiškai kalbėjo jaunasis „Vyčio“ krepšininkas.

 

G.Radzevičius jau praėjusį sezoną buvo vienas svarbiausių komandos žaidėjų – jis NKL sužaidė 50 rungtynių ir vidutiniškai per 26 minutes pelnydavo po 12,2 taško, atkovodavo po 4,7 kamuolio, atlikdavo po 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir surinkdavo po 14,3 naudingumo balo.


bcvytis.lt

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt