2019-12-12, ketvirtadienis, 03:01.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:32, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:17.

„Zanavykas” išsivežė užtikrintą pergalę iš Klaipėdos

Šakių „Zanavykas” sužaidė dar vienas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrojo reguliariojo sezono etapo rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai išvykoje užtikrintai 76:101 (17:25, 19:24, 25:24, 15:28) nugalėjo Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis” ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis 7:5. Čia pat šakiečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių įgijo aštuonių taškų persvarą – 17:25.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau žaidė užtikrintai, o po taiklaus Tauranto Tamošiūno tolimo metimo komandas jau skyrė dvylika taškų – 21:33. Nors klaipėdiečiams buvo pavykę priartėti 34:42, tačiau paskutinėmis minutėmis suvalkiečiai puolime ir vėl žaidė nesustabdomai – 36:49

Trečiajame kėlinyje šakiečiai dar labiau didino savo pranašumą 44:61. Uostamiesčio krepšininkai tik paskutinėmis minutėmis pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 61:70, tačiau Artūras Lencevičius smeigė tolimą metimą ir prieš lemiamą ketvirtį sugrąžino svečiams dviženklį pranašumą – 61:73.

Ketvirtajame kėlinyje Šakių „Zanavyko” komandos krepšininkai nepaliko jokių vilčių savo varžovams bei Klaipėdoje šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 76:101.

Vasario 6 dieną, penktadienį, kviečiame į rungtynes prieš Molėtų „Ežerūną-Karį” ir tuos, kurie mano, kad „Zanavyko” klubas yra nereikalingas Šakių miestui, pradžia 18.00 val.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 22 (7/11 dvit., 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas – 21 (4/5 dvit., 4/5 trit., 22 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 17, Tomas Miškinis – 13 (6/6 dvit., 17 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 8, Paulius Malašauskas – 6 (13 rez. perd., 22 naud. bal.)

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis”: Ignas Vaitkus – 20 (8/12 dvit., 17 naud. bal.), Julius Kazakauskas – 18 (6/7 dvit., 8 išpr. varž. pražang., 30 naud. bal.), Tadas Maželis – 11 (4/7dvit., 6 rez. perd., 17 naud. bal.)