2019-12-12, ketvirtadienis, 03:52.     Šiandien Šakiuose saulė teka 08:32, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:17.

„Zanavykas” išvykoje užtikrintai nugalėjo „Petrochemą”

Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidė dar vienas reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai išvykoje užtikrintai 66:76 (15:16, 12:22, 15:18, 24:20) nugalėjo Jonavos „Petrochemą”. Šiose rungtynėse šakiečiai vertėsi be Pauliaus Malašausko ir komandos gretas palikusio Artūro Lencevičiaus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis 9:9. Likusį laiką aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių svečiai turėjo minimalią persvarą – 15:16.

Antrajame kėlinyje šakiečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir Tomo Urbono bei Pauliaus Beliavičiaus pastangomis puolime susikrovė keturiolikos taškų persvarą 21:35. Paskutinėmis minutėmis Jonavos krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės, tačiau svečiai vis tiek išsaugojo įtikinamą pranašumą – 27:38.

Trečiajame kėlinyje šakiečiai ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo keturiolikos taškų persvarą – 42:56.

Ketvirtajame kėlinyje Jonavos krepšininkai nekėlė baltos vėliavos ir sužaidus šešias minutes pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 58:64. Lemiamomis akimirkomis Šakių „Zanavyko” krepšininkai žaidė drausmingai ir varžovų tvirtovėje šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 66:76.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Beniušis (6/9 dvit., 5/5 baud. met., 20 naud. bal.) ir Tomas Urbonas (7/11 dvit., 16 naud. bal.) – po 17, Justas Nausėdas – 12 (2/2 trit., 10 atk. kam., 23 naud. bal.), Šarūnas Vingelis – 11 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 16 naud. bal.), Paulius Beliavičius – 9 (11 rez. perd., 16 naud. bal.), Marijus Užupis – 8.

Jonavos „Petrochema”: Tadas Sebežiovas – 13 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Henrikas Vorotnikovas ir Aurimas Urbonas – po 12, Ričardas Verbickas – 11, Vytautas Pikalavičius – 8 (11 atk. kam., 19 naud. bal.)