2019-08-22, ketvirtadienis, 15:20.     Šiandien Šakiuose saulė teka 06:07, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:26.

„Zanavykas” savų žiūrovų akivaizdoje nukovė vienvaldžius NKL čempionato lyderius

Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po daugiau nei savaitės pertraukos sužaidė dar vienas reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 85:78 (18:11, 22:17, 22:29, 23:21) nukovė vienvaldžius čempionato lyderius Vilniaus „Perlo-MRU” atstovus.

Pirmajame kėlinyje šakiečiai žaidė užtikrintai ir sužaidus dvi minutes įgijo šešių taškų persvarą 8:2. Nors po taiklaus Antano Udro tolimo metimo svečiai sumažino savo deficitą iki vos vieno taško 10:9, tačiau šeimininkai savo varžovus sukaustė geležine gynyba ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atitolo – 18:11.

Antrajame kėlinyje sostinės krepšininkai surengė spurtą ir vėl priartėjo 23:22. Edas Nickus paprašytos minutės pertraukėlės metu vėl sustygiavo savo auklėtinių žaidimą,  kurie ilsėtis išėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 40:28.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai sėkmingai atakavo iš toli ir padidino savo persvarą iki septyniolikos taškų 56:39. Nors vilniečiai pagerino savo žaidimą tiek gynyboje, tiek puolime ir pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 59:57, tačiau Paulius Beliavičius aidint ketvirčio sirenai smeigė dar vieną tritaškį – 62:57.

Ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Vingelis pataikė iš toli, Paulius Beliavičius pridėjo dvitaškį ir šeimininkai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą 67:57. Lemiamu metu Šakių „Zanavyko” krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir savų žiūrovų akivaizdoje 85:78 nukovė Vilniaus „Perlą-MRU”.

Šakių „Zanavykas”: Paulius Beliavičius – 27 (3/4 dvit., 6/11 trit., 6 rez. perd., 21 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas – 15 (4/4 dvit., 17 naud. bal.), Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis – po 13.

Vilniaus „Perlas-MRU”: Antanas Udras – 25 (9/13 baud. met., 8 atk. kam., 31 naud. bal.), Tomas Černeckis – 17 (7/8 dvit., 19 naud. bal.), Tadas Rinkūnas – 14 (3/4 dvit., 2/2 trit., 20 naud. bal.), Edvinas Šeškus – 12 (3/4 dvit., 15 naud. bal.)