2019-08-22, ketvirtadienis, 14:09.     Šiandien Šakiuose saulė teka 06:07, leidžiasi 20:33, dienos ilgumas 14:26.

„Zanavykas” savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai nugalėjo „Petrochemą”

Šakių „Zanavykas” sužaidė dar vienas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynes. Edo Nickaus auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 89:68 (33:17, 15:18, 24:18, 17:15) nugalėjo Jonavos „Petrochemą” ir į savo sąskaitą jau įsirašė keturioliktą pergalę. Įdomu tai, kad šiame sezone komandos prieš tai žaidė du kartus ir abi pasidalino po triuškinamą pergalę svečiuose.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis 8:9. Netrukus Šakių krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus ketvirčiui atitolo 19:11. Svečių negelbėjo ir vyriausiojo trenerio paprašyta minutės pertraukėlė, kadangi po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo užtikrintai – 33:17.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0-5 ir sumažino savo deficitą iki vienuolikos taškų 33:22. Per likusį laiką šakiečiai ne tik susigrąžino iniciatyvą, tačiau taip pat išsaugojo ir  saugią persvarą – 48:35.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą, o likus žaisti tris minutes komandas jau skyrė devyniolika taškų 68:49. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o prieš lemiamą ketvirtį zanavykai turėjo užtikrintą pranašumą – 72:53.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šakių „Zanavyko” krepšininkai sėkmingai susitvarkė su varžovų spaudimu ir savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 89:68.

Šakių „Zanavykas”: Šarūnas Vingelis – 22 (6/9 dvit., 2/3 trit., 21 naud. bal.), Tomas Miškinis – 16 (8/8 dvit., 14 atk. kam., 27 naud. bal.), Marijus Užupis – 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 17 naud. bal.), Paulius Beliavičius – 13, Paulius Malašauskas – 9 (2/2 trit., 10 rez. perd., 20 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 8.

Jonavos „Petrochema”: Tadas Sebežiovas – 23 (7/9 dvit., 20 naud. bal.), Karolis Šarukas – 13 (6/10 dvit., 4 atk. kam., 15 naud. bal.), Lukas Grabauskas – 9.